IV Konferencja PLCUG

Loading Map....

Date/Time
Date(s) - 30/09/2016
09:00 - 17:00

Location
Cisco Systems Poland sp. z o.o.

Categories No Categories


PolishCUGsmall

4 spotkanie Polskiej Grupy Użytkowników Citrix

Polska Grupa Użytkowników Citrix (PLCUG) serdecznie zaprasza na kolejne jesienne spotkanie pasjonatów i profesjonalistów technologii Citrix (i nie tylko), które odbędzie się 30 września w Warszawie. Miejscem spotkania będzie siedziba Cisco Poland. Jak zwykle zapewniamy dużą ilość wiedzy technicznej, okazja spotkania z koleżankami i kolegami, pracującymi z technologiami firmy Citrix, jak również możliwość podzielenia się swoim doświadczeniem i problemami. Tym razem mamy dodatkową niespodziankę – w czasie spotkania swoją sesję poprowadzi Jarian Gibson, Citrix Technology Professional, jeden z najaktywniejszych i najbardziej znanych architektów w dziedzinie Citrix i End User Computing. Jeśli nigdy nie miałeś możliwości uczestniczyć w konferencji Citrix Synergy przyjdź na jesienne spotkanie PLCUG i porozmawiaj z jednym z etatowych prezentetów Citrix Synergy, BriForum i E2EVC. To jedyna i niepowtarzalna okazja porozmawiać z ekspertem CTP. Jarian nie jest częstym gościem w Europie, dlatego tym bardziej wykorzystaj możliwość spotkania i porozmawiania z nim. Jeśli nigdy nie słyszałeś o Jarianie to koniecznie sprawdź jego bloga:

About

i profil na LinkedIn:

https://www.linkedin.com/in/jariangibson

Oprócz Jariana swoje sesję poprowadzą również:

  • Jarek Sobel – prawdopodobnie najaktywniejszy członek grupy PLCUG, który dzieli się swoim ogromnym doświadczeniem i wiedzą
  • Sebastian Kisiel
  • Tomek Kułakowski i Jacek Ziąbski
  • Rama Krishna Chinthamsetty

Szczegółowa agenda dostępna jest poniżej. Serdecznie zapraszamy do rejestracji (link na samym dole).

Sponsorzy Konferencji

Sponsor Platynowy

Cisco_Logo_RGB_Screen_2color

Citrix_RGB

Sponsor Złoty

 AppEnsure-logo-color500x300

Patronat medialny

virtual-it it_pro

Agenda spotkania

9:00 – 10:00 Rejestracja użytkowników
10:00 – 10:15 Powitanie
10:15 – 10:45 Nowości w portfolio produktowym Citrix – Sebastian Kisiel

Zapraszamy na sesję poświęconą nowym wersjom flagowych produktów Citrix. W jej trakcie Sebastian opowie min. o najświeższych wersjach XenDesktop, XenServer, XenMobile, nowych i ciekawych funkcjonalnościach oraz o tym czego można się spodziewać na przestrzeni kilku kolejnych miesięcy.

10:45 – 11:00 Przerwa
11:00 – 12:00 Hyperflex platforma sprzętowa dedykowana środowiskom VDI – Tomasz Kułakowski i Jaceb Ziąbski – Warsztaty praktyczne 

Warsztat ma na celu przybliżyć koncepcję rozwiązania pokazać jak proste jest zarządzanie i jakie są benefity pod kątem rozwiązań VDI:

  • Instalacja od zera fizycznej fabryki (klastra) Hyperflex
  • Pokaz zarządzania Hyperflex w vCenter
  • Instalacja komponentow Citrix i utworzenie 100 instancji VDI
  • Test prędkości podnoszenia utworzonych instancji VDI
12:00 – 12:15 Przerwa
12:15 – 12:45 Enhance True End-User Experience in Citrix Deployments – AppEnsure 

Presentation focuses on how IT Operations can utilize the AppEnsure solution when troubleshooting large, distributed Citrix environments — especially when Citrix is wrongfully blamed. AppEnsure gives IT Operations the ability to stop the finger pointing and quickly identify the “real” root cause of performance problems by understanding the underlying infrastructure supporting XenApp and XenDesktop. You will understand the depth of application operational intelligence you can develop in your Citrix environments.

12:45 – 13:30 Obiad
13:30 – 14:30 Many Interesting and Insightful Things about Citrix – Jarian Gibson, CTP

Jarian will cover many interesting topics related to Citrix XenApp/XenDesktop and related components. Deep technical insight into Citrix technologies and products.

14:30 – 14:45 Przerwa
14:45 – 15:45

PowerShell w służbie Citrixa – czyli jak ułatwić sobie codzienną pracę –  Jarek Sobel

Prezentacja poświęcona będzie zagadnieniom związanym z automatyzacją procesów w środowisku Citrix (XenApp/XenDesktop, XenServer, PVS). Będziecie mogli zobaczyć w jaki sposób przyspieszyć czynności administracyjne, monitorować środowisko oraz tworzyć ciekawe wykresy i raporty, których standardowe narzędzia Citrixa nie posiadają. W to wszystko przy użyciu PowerShella oraz kilku dodatkowych “programików”.
15:45 – 16:00 Pytania i odpowiedzi
16:00 – 16:15 Zakończenie spotkania
16:30 – 20:00  After-meeting party (Jeff’s – Galeria Mokotów)

Zapraszamy do rejestracji !!!

PS. Najbliższy parking w Galerii Mokotów. Szczegóły poniżej:

Parking Galeria Mokotów

Bookings

Bookings are closed for this event.