Podsumowanie 6 spotkania PLCUG

Za nami już 6 spotkanie Polskiej Grupy Użytkowników Citrix (PLCUG). Tym razem wróciliśmy z naszym spotkaniem do Krakowa gdzie w Browarze Lubicz ugościła na firma S4E i Nutanix. Bardzo dziękujemy!!! Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia z naszej konferencji – sala naprawdę robi wrażenie.

Bardzo się cieszymy, że po raz kolejny udało się nam zgromadzić prawie 40 osób, w tym wiele nowych twarzy. Mamy nadzieję że nasza grupa i nasze spotkania będą dalej się powiększać.

W czasie spotkania zaprezentowane zostały następujące sesje.

Spotkanie rozpoczęlismy od sesji Grześka Szostaka z firmy S4E, który opowiedział nam o platformie Nutanix. Wkrótce wrzucimy prezentację Grześka.

Drugą sesję poprowadził Jarek Sobel, nasz PLCUGowy weteran, który opowiedział nam o platformie Splunk.

Następną sesję poprawadził Paweł Serwan, Citrix Technology Advocate, który pokazał w jaki sposób wykorzystać usługę Azure MultiFactor Authentication do zabezpieczenie dostępu poprzez Citrix NetScaler Gateway.

 

Po przerwie obiadowej swoją sesję przedstawił Andrzej Gołębiowski, który podzielił się z nami swoją wiedzą odnośnie technologii Citrix AppLayering.

 

Ostatnią sesję w trakcie spotkania poprowadził Paweł Mączka, który opowiedział nam o  rozwiązaniu Storware vProtect 3.1 dla Citrix XenServer. Prezentację Pawła niedługo udostępnimy.

Na koniec spotkania dyskutowaliśmy o przyszłości grupy i działaniach w kolejnych miesiącach. Bardzo prosimy o kontakt z nami jeśli tylko macie jakieś ciekawe pomysły, chcecie aby na spotkaniu pojawiły się konkretne tematy lub osoby, bądź też chcecie nam pomóc w organizacji spotkania w Waszej firmie. Bardzo liczymy na Waszą pomoc.

Na koniec chcielibyśmy serdecznie podziękować firmie S4E za pomoc w organizacji spotkania i wsparcie finansowe. Szczególnie gorąco chcemy podziękować Jagodzie Augustyniak za organizację spotkaniam sali i cateringu oraz Maćkowi Grotyńskiemu za całą pomoc w organizacji spotkania.

Do zobaczenia w lutym 2018 roku na 7 już spotkaniu PLCUG! Mam nadzieję, że uda się nam pokonać barierę 50 uczestników 🙂

Sponsorzy Konferencji

Sponsor Platynowy

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.